Vytvoriť účet

Vytvorte si účet, zaberie to iba chvíľku. Ak už účet máte vytvorený, prosím Prihláste sa.

Zabudnuté heslo

Zadajte Váš registračný email. Naň Vám zašleme email s inštrukciami na reset hesla.

Blogerinas

Vrátenie alebo výmena tovaru


Objednaný a doručený tovar je možné bez udania dôvodu vrátiť do 7 dní od dátumu doručenia. Tovar sa musí vrátiť v pôvodnom balení a v neporušenom stave vrátane obalov a dokladov, ktoré boli dodané spolu s ním.

V prípade, že dodaný tovar nezodpovedá objednávke, kupujúci má právo zaslať tovar späť nepoškodený. Zásielka musí obsahovať aj doklad o kúpe. Na vrátený tovar vystaví predávajúci dobropis do 14 pracovných dní od dátumu prijatia tovaru.

Ak sa tovar nevráti v lehote alebo ak sa tovar, alebo jeho obal vráti poškodený, predávajúci si vyhradzuje právo takýto tovar neprijať.


Kupujúci je v prípade vrátenia tovaru povinný tovar vrátiť osobne, alebo ho zaslať poštou doporučene či kuriérom. Nie na dobierku. Pred vrátením tovaru naspäť predávajúcemu je kupujúci povinný o tom písomne dopredu predávajúceho informovať. V prípade zaslania takéhoto oznámenia poštou platí dátum poštovej pečiatky.
V prípade splnenia podmienok pre vrátenie tovaru bude kupujúcemu vrátená celá suma, ktorú za tovar zaplatil. Do vrátenej sumy sa nezapočítava cena poštovného a balného.

 

Naše značky

Brands

CHCETE INFORMÁCIE O NOVINKÁCH A AKCIÁCH?

prihláste sa k odberu NOVINIEK