Vytvoriť účet

Vytvorte si účet, zaberie to iba chvíľku. Ak už účet máte vytvorený, prosím Prihláste sa.

Zabudnuté heslo

Zadajte Váš registračný email. Naň Vám zašleme email s inštrukciami na reset hesla.

Blogerinas

Kategórie

Rozhovor s...

moderátorkou Barborou Rakovskou

Prinášame vám exkluzívnu rubriku Rozhovor s...

 

18. 09. 2017

Trendy

Letná láska s Blogerinas

Vždy som si hovorila, že letná láska je klišé. Rosé síce chutí v letných mesiacoch tak nejak inak, ľahkosť bytia a šiat je super, ale jednoduchšie zoznamovanie sa a rýchlosť zapálenia lýtok sa mi k letu vôbec nehodili.

 

15. 08. 2017

Trendy

Vyhrajte na deň D šperky, o akých sa Vám ani nesníva

Svadba patrí medzi tie životné udalosti o ktorých predpokladáme, že budú len raz za život a preto im predchádza patričný stres :) Veľa materiálnych vecí zo svadobného dňa pominie alebo je v praxi denného života nevyužiteľných. So šperkami z Blogerinas si vy aj vaši hostia môžete váš veľký deň navždy pamätať a vždy sa s pohľadom na ne pousmiať nad zážitkami či spomienkami. 

31. 07. 2017

Trendy

Zažiarte v lete viac ako slnko

Stúpajúca teplota na teplomeri nám veľmi nápadne naznačuje, že zavládlo leto. K novým letným kúskom v šatníku treba doladiť aj tie správne doplnky. V prípade leta nielen na bežný deň, ale aj na záhradné párty, dovolenky a hudobné festivaly.

11. 07. 2017

Trendy

Buďte šik na letnom festivale!

Leto so sebou okrem horúcich dní prináša i parádne hudobné festivaly, ktoré by ste si nemali nechať újsť. A ako na takom festivale vyzerať štýlovo, no zároveň sa cítiť pohodlne? Prečítajte si niekoľko našich tipov a inšpirujte sa módnymi trendami, ktoré by ste rozhodne nemali nechať doma! :)

26. 06. 2017

Naše značky

Brands

CHCETE INFORMÁCIE O NOVINKÁCH A AKCIÁCH?

prihláste sa k odberu NOVINIEK