Vytvoriť účet

Vytvorte si účet, zaberie to iba chvíľku. Ak už účet máte vytvorený, prosím Prihláste sa.

Zabudnuté heslo

Zadajte Váš registračný email. Naň Vám zašleme email s inštrukciami na reset hesla.

Blogerinas

Dodacie podmienky

 

Tovar v decembri expedujeme od 3-14 pracovných dní, podľa typu objednaného tovaru.  
Tovar expedujeme do troch pracovných dní od prijatia objednávky, alebo od prijatia platby na náš bankový účet. Tovar zasielame len v rámci územia Slovenskej republiky. V našom e-shope si môžete objednať len tovar, ktorý máme momentálne na sklade, čím vám garantujeme včasné dodanie všetkých objednaných tovarov. Pri objednávke gravíru je dodacia lehotadva až tri týždne.

Spôsob dodania tovaru:

1.    OSOBNÝ ODBER

V predajni na Štúrovej ulici 10, v Bratislave.
Otváracie hodiny: Po-Pia: 9:00-17:00

2.    ZASLANIE POŠTOU

A/ Pri platbe vopred prevodom na náš bankový účet a spôsobe doručenia objednávky prostredníctvom Slovenskej pošty doporučene účtujeme poštovné a balné 1,50 EUR. Tovar zasielame do 3 pracovných dní od pripísania platby na náš účet BANKOVÝM PREVODOM.

 B/ Pri dobierke Slovenskou poštou si účtujeme poštovné a balné v celkovej sume 2,90 EUR. Tovar zasielame do 3 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

3.    ZASLANIE KURIÉROM

A/ Objednaný tovar zasielame kuriérskou službou UPS. Tovar zasielame do 3 pracovných dní od pripísania platby na náš účet BANKOVÝM PREVODOM. Cena expedičných nákladov a balného je v celkovej sume 4,80 EUR

 B/ Pri doručení kuriérom na dobierku si účtujeme expedičné náklady a balné v celkovej sume 5,80 EUR. Tovar zasielame do 3 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

4.    EXPRESNÉ DODANIE

V PRÍPADE ZÁUJMU O RÝCHLE DODANIE NÁS KONTAKTUJTE NA E-MAILOVEJ ADRESE INFO@BLOGERINAS.SK. BUDEME VÁS KONTAKTOVAŤ A O ZRÝCHLENÉ DODANIE SA POSTARÁME V EXPRESNOM ČASE.

Ku každej zásielke sa k tovaru prikladá faktúra, ktorá slúži zároveň ako dodací list.

Naše značky

Brands

CHCETE INFORMÁCIE O NOVINKÁCH A AKCIÁCH?

prihláste sa k odberu NOVINIEK