Vytvoriť účet

Vytvorte si účet, zaberie to iba chvíľku. Ak už účet máte vytvorený, prosím Prihláste sa.

Zabudnuté heslo

Zadajte Váš registračný email. Naň Vám zašleme email s inštrukciami na reset hesla.

Blogerinas

Dodacie podmienky


Tovar expedujeme do troch pracovných dní od prijatia objednávky, alebo od prijatia platby na náš bankový účet. Tovar zasielame len v rámci územia Slovenskej republiky. V našom e-shope si môžete objednať len tovar, ktorý máme momentálne na sklade, čím vám garantujeme včasné dodanie všetkých objednaných tovarov.

Spôsob dodania tovaru:

1.    OSOBNÝ ODBER

V predajni na Štúrovej ulici 10, v Bratislave.
Otváracie hodiny: Po-Pia: 10:00-18:00

2.    ZASLANIE POŠTOU

A/ Pri platbe vopred prevodom na náš bankový účet a spôsobe doručenia objednávky prostredníctvom Slovenskej pošty doporučene účtujeme poštovné a balné 1,50 EUR. Tovar zasielame do 3 pracovných dní od pripísania platby na náš účet BANKOVÝM PREVODOM.

 B/ Pri dobierke Slovenskou poštou si účtujeme poštovné a balné v celkovej sume 2,90 EUR. Tovar zasielame do 3 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

3.    ZASLANIE KURIÉROM

A/ Objednaný tovar zasielame kuriérskou službou UPS. Tovar zasielame do 3 pracovných dní od pripísania platby na náš účet BANKOVÝM PREVODOM. Cena expedičných nákladov a balného je v celkovej sume 4,80 EUR

 B/ Pri doručení kuriérom na dobierku si účtujeme expedičné náklady a balné v celkovej sume 5,80 EUR. Tovar zasielame do 3 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

4.    EXPRESNÉ DODANIE

V PRÍPADE ZÁUJMU O RÝCHLE DODANIE NÁS KONTAKTUJTE NA E-MAILOVEJ ADRESE INFO@BLOGERINAS.SK. BUDEME VÁS KONTAKTOVAŤ A O ZRÝCHLENÉ DODANIE SA POSTARÁME V EXPRESNOM ČASE.

Ku každej zásielke sa k tovaru prikladá faktúra, ktorá slúži zároveň ako dodací list.

Naše značky

CHCETE INFORMÁCIE O NOVINKÁCH A AKCIÁCH?

prihláste sa k odberu NOVINIEK