Vytvoriť účet

Vytvorte si účet, zaberie to iba chvíľku. Ak už účet máte vytvorený, prosím Prihláste sa.

Zabudnuté heslo

Zadajte Váš registračný email. Naň Vám zašleme email s inštrukciami na reset hesla.

Blogerinas

Dodacie podmienky

Tovar expedujeme do 5 pracovných dní od prijatia objednávky A prijatia platby/pripísania peňažných prostriedkov na náš bankový účet. V prípade úhrady CardPay, platby vykonané v piatok sú pripísané na našom účte až nasledujúci pracovný deň, kam sa nezarátava víkend, teda v pondelok. Takisto platby CardPay počas pracovného týždňa pripisuje naša banka na účet v priebehu 24hod. Úhrady za objednávky sa kontrolujú nasledujúci pracovný deň do 12.hod. Tovar zasielame na území Slovenskej republiky. V prípade záujmu o zaslanie do inej krajiny je potrebné nás kontaktovať mailom vopred pred vytvorením objednávky, nakoľko sa ceny dodania líšia podľa krajiny. V našom e-shope si môžete objednať len tovar, ktorý máme momentálne na sklade, čím vám garantujeme dodanie všetkých objednaných tovarov. Pri objednávke personalizovaného gravíru k produktom značky BY LEON.Y. je výrobná lehota 12-18 pracovných dní a nutná úhrada vopred.

Spôsob dodania tovaru:

1.    OSOBNÝ ODBER

V predajni na Štúrovej ulici 10, v Bratislave.
Otváracie hodiny: Po-Pia: 10:00-18:00

2.    ZASLANIE POŠTOU

Platba vopred prevodom na náš bankový účet a spôsob doručenia objednávky prostredníctvom Slovenskej pošty doporučene účtujeme poštovné a balné 2,00 EUR. Tovar zasielame do 3 pracovných dní od pripísania platby na náš účet BANKOVÝM PREVODOM.

2.    ZASLANIE KURIÉROM

Objednaný tovar zasielame kuriérskou službou UPS. Tovar zasielame do 3 pracovných dní od pripísania platby na náš účet BANKOVÝM PREVODOM. Cena expedičných nákladov a balného je v celkovej sume 4,90 EUR.

3.    EXPRESNÉ DODANIE

V PRÍPADE ZÁUJMU O RÝCHLEJŠIE DODANIE NÁS KONTAKTUJTE NA E-MAILOVEJ ADRESE INFO@BLOGERINAS.SK. BUDEME VÁS KONTAKTOVAŤ A O ZRÝCHLENÉ DODANIE SA POSTARÁME V EXPRESNOM ČASE.

4. Zaslanie do Českej republiky - poštou po prijatí úhrady - poštovné a balné - 6 Eur.

5. Kuriérom do Českej republiky - kuriérom po prijatí úhrady - poštovné a balné - 11 Eur

6. Zasielame objednávky do celého sveta. V prípade záujmu o inú krajinu, ako SR a ČR nás kontaktujte vopred mailom: info@blogerinas.sk

Ku každej objednávke dostanete elektronicky na mail faktúru k objednanému tovaru, ktorá slúži zároveň ako dodací list.

Naše značky

Brands

CHCETE INFORMÁCIE O NOVINKÁCH A AKCIÁCH?

prihláste sa k odberu NOVINIEK