Vytvoriť účet

Vytvorte si účet, zaberie to iba chvíľku. Ak už účet máte vytvorený, prosím Prihláste sa.

Zabudnuté heslo

Zadajte Váš registračný email. Naň Vám zašleme email s inštrukciami na reset hesla.

Blogerinas

Kategórie

Trendy

Letná láska s Blogerinas

Letná láska s Blogerinas

Vždy som si hovorila, že letná láska je klišé. Rosé síce chutí v letných mesiacoch tak nejak inak, ľahkosť bytia a šiat je super, ale jednoduchšie zoznamovanie sa a rýchlosť zapálenia lýtok sa mi k letu vôbec nehodili.

No a ako to už v mojom živote býva, za skeptickým pohľadom a vynesením rozsudku nasleduje lekcia, aby som si to celé mohla prežiť a potom mať právo naozaj súdiť :-). Že to však príde až tak rýchlo a z môjho plánovaného pokojného leta so zameraním sa len na seba (to som si prečítala na jednom ženskom portáli a mala v pláne sa tak správať) sa stane kolotoč skôr, než teplomer ukáže prvú tridsiatku, som naozaj nečakala.

Obyčajný pondelok a pracovné stretnutia. Rutina aj na môj život freelancera, tentokrát však v mladej firme, kde som sa od začiatku cítila tak nejak uvoľnene.  Nemala som pocit napätia, či potrebu kontrolovať si každú vetu, aby som nepovedala niečo nevhodné alebo expresívne. Túto danosť by som si, mimochodom, už mohla uviesť aj do životopisu. Ale späť k firme, ktorá bola mladá, nielen z hľadiska pôsobenia na trhu,ale hlavne obsadením.

Jeden pár modrých očí, úsmevíky a po stretnutí desiatky telefonátov s priemerným trvaním dve hodiny tridsať minút. Prácu sme v nich riešili len preto, že je pre nás oboch vášňou a to maximálne z tretiny všetkých prebratých tém. Všetko len preto, že som na pár dní odišla mimo mesta a modré oči ma nemohli vidieť. 

Prvé rande na seba nenechalo dlho čakať. V jeden upršaný večer, vystresovaná po tom, čo mi moja šéfka povedala, že sa mám ísť prezliecť (vraj na prvé rande sa hodí oblečenie aspoň také, ako do divadla), som sa obliekla do riflových šiat a obula si converse-ky. V zrkadle mi padol letmý pohľad na moje zápästie plné farebných CRUCIANI náramkov, kde mi svietil Mickey Mouse a Superman, ktoré vyberala moja päťročná neter. So smiechom som si povedala ako do divadlaa vyrazila som von. To, že som sa okamihom zabuchnutiadverí sama stala súčasťou jedného divadelného predstavenia,mi vtedy ešte úplne jasné nebolo :-).

"Pekné náramky.", okomentoval skôr, než som si stihla uvedomiť, že sedíme v strede týždňa v pomerne kultovej krčme úplne sami. Predo mnou gintonic a medzi jeho tiež plným zápästím Qudo kožených náramkov vylovil jeden jediný bledomodrý Cruciani náramok z kolekcie Mercury od Mariana Di Vaia. Mám ho od mamy.“, povedal bez môjho opýtania, ale to mi vôbec nevadilo, pretože to, čo rozprával a ako to rozprával bolo pre mňa fascinujúce a zaujímavé a to sa mne často nestáva.

Skrátim to, lebo nikto nemá čas čítať o tom, ako som uverila, že som jediná a špeciálna a že na mne záleží a bla bla bla.

Viete aký rozdiel je medzi letnou búrkou a letnou láskou? Podľa mňa žiadny. Všetci po nich v určitom bode prahneme,ale keď sa blesky a hromy nezdajú pod kontrolou, začína nám to vadiť a niektorí z nás sa aj boja :-).

V jeden letno-búrkový večer som sedela na fontáne asi okolo druhej ráno. Hompáľala som nohami a striedavo som pozerala na neho a na papierové minidáždniky z drinkov, ktoré sme, už ani neviem prečo, hodili do vody a oni sa od nás plavili stále ďalej a ďalej. Okoloidúci turisti si nás tuším aj so smiechom odfotili. Keď na to teraz spätne spomínam, myslím, že to bola dosť filmová scéna, taká, čo aj v živote, aj vo filme, je len raz.

Dal mi pusu. Nie jednu a nie zlú. Vlastne jednu z najlepších za môj krátky život :-). Z vrecka vytiahol malé vrecúško s jemným ružovozlatým náramkom Chrysalis a pripevnil mi ho na ruku. 

Spýtala som sa, čo to má byť a on že je to môj náramok ochrany, aby som si nikdy nezabudla veriť a dávala si pozor na ľudí. Aká irónia :-).

Dobre to robil ako to robil, len to trvanie bolo ako krátka letná dovolenka, po ktorej celý rok prahneme a tých pár dní "niekde inde" nám často otvorí oči vo veciach, v ktorých ste sa nezmyselne krútili celý kalendárny rok. To však neznamená, že sa v dovolenkovom rezorte dá žiť a že vám za ním po odchode nie je smutno.

Neviem, či aspoň jedna z viet, ktoré padli bola len pre mňa, čo je pravda a prečo sa vlastne toto celé udialo, ale viem, že nie na všetko v živote máme hneď jasné odpovede. Niečo sa ukáže až časom, keď už častokrát neostáva nič iné, len ten náramok :-). Ale minimálne ten je istota. Takže šup šup na Štúrovu 10 do Blogerinas, dievčatá.

A ak ste letný románik, milé dámy, ešte nezažili, nezúfajte, máme pred sebou ešte mesiac horúceho leta a na mužov sa dá spoľahnúť, že letnú búrku spôsobia aj na jeseň :-).

Pozdravujeme vás, veľa lásky a krásnych šperkov želáme.

 

-N.

15. 08. 2017

Naše značky

Brands

CHCETE INFORMÁCIE O NOVINKÁCH A AKCIÁCH?

prihláste sa k odberu NOVINIEK