Vytvoriť účet

Vytvorte si účet, zaberie to iba chvíľku. Ak už účet máte vytvorený, prosím Prihláste sa.

Zabudnuté heslo

Zadajte Váš registračný email. Naň Vám zašleme email s inštrukciami na reset hesla.

Blogerinas

Kategórie

Trendy

Vyhrajte na deň D šperky, o akých sa Vám ani nesníva

Vyhrajte na deň D šperky, o akých sa Vám ani nesníva

Cruciani

Náramky Cruciani si svojim kvalitným vypracovaním a ležérnym štýlom veľmi rýchlo získali srdcia ľudí po celom svete a stali sa celosvetovým módnym fenoménom. Sú ideálnou voľbou na darček a maličkosťou, ktorú si Vaši hostia môžu z vašeho veľkého dňa odniesť domov. Ich dizajn a farebnosť sa dá zakomponovať aj do svadobnej výzdoby a jemnosť prevedenia môže byť "niečim modrým" pre štastie na ruke nevesty. Srdcia, zámky, klúče, štvorlístky a mnohé iné symboly lásky či štastia nájdete práve pod značkou Cruciani. 


 

Okrem svadobných šiat a stylingu v podobe účesu a líčenia, nevestin vzhľad dotvárajú šperky. Je samozrejmé, že nevesty venujú veľkú pozornosť tomu, aby si vybrali skutočne tie správne. 

Ako si ich vybrať a na ktoré šperky netreba zabudnúť? Čítajte ďalej :) 

Výber šperkov ako čerešničky na finálnom looku nevesty či ženícha by mal byť podmienený štýlom a celkovým smerom, kam je oblečenie či svadba ladená. Pre luxusnejšie a konvenčnejšie dámy je ideálna značka Qudo alebo Lizas. Kolekcia Caneva od Qudo ponúka jemné spracovania šperkov s mnohými možnosťami malého modrého detailu ktorý k outfitu nevesty neodmysliteľne patrí. Púdrové odtiene prevládajúce v letnej kolekcii Lizas sú zas príjemným ozvláštnením bielych šiat a môžu byť doladené aj k svadobnej kytici. 


 

Pre odvážnejšie nevesty a priaznivcov boho štýlu je tu ideálnou voľbou značka Chrysalis navrhnutá špeciálne na zbieranie spomienok v podobe tematických príveskov. 

Nech sa rozhodnete akokoľvek, najdôležitejšie je prežiť svadobný deň s láskou a úsmevom, lebo predpokladáme (a dúfame) že bude len jeden :) 

Na záver Vám ponúkame aby ste Váš veľký deň prežili skrášlené našimi šperkami. Ešte stále môžete na našej facebookovej stránke nájsť prebiehajúcu súťaž o doplnky v hodnote až 100 Eur. Držíme palce všetkým budúcim nevestám. Ak ňou nie ste vy, ale kamarátka, ci sestra, pošlite jej link na náš článok a zapojte ju do tejto súťaže. Určite sa veľmi poteší ak by ju vyhrala práve ona.  

Zdroj:unsplash.com

Tak do nakupovania, nevesty!

31. 07. 2017

Naše značky

Brands

CHCETE INFORMÁCIE O NOVINKÁCH A AKCIÁCH?

prihláste sa k odberu NOVINIEK