Vytvoriť účet

Vytvorte si účet, zaberie to iba chvíľku. Ak už účet máte vytvorený, prosím Prihláste sa.

Zabudnuté heslo

Zadajte Váš registračný email. Naň Vám zašleme email s inštrukciami na reset hesla.

Blogerinas

Kategórie

Trendy

Zažiarte v lete viac ako slnko

Zažiarte v lete viac ako slnko

Zažiarte

Leto je ideálnym obdobím na skúšanie kombinácií rôznych farieb, tvarov a štýlov. Na opálenej pokožke dokonale vyniknú nielen biele, ale aj farebné doplnky. Aj nenápadnej kombinácii oblečenia vdýchnu svieži a mladistvý nádych. Náramky Cruciani spĺňajú všetky kritériá dokonalého letného doplnku. Vďaka svojej farebnosti, originalite a jednoduchosti, si získali srdcia ľudí po celom svete. Stávajú sa súčasťou outfitov nielen bežných ľudí, ale aj svetových celebrít a módnych blogeriek. Dokonca po nich siahajú už aj páni. Keďže sú vyrobené z čipky, pokojne si s nimi môžete skočiť do vody.

 

Zdroj: Instagram, Cruciani

Jednoduché šperky nepatria šedej myške

Ak ste naopak zástankyňou výstredného oblečenia, siahnite po menej nápadných a neutrálnych šperkoch, ktoré sa hodia ku všetkému. Nenápadné doplnky dodajú ten správny šmrnc všetkým horúcim trendom tohto leta, krorými sú čipky, ľudové vzory a hlavne volány. Ak zladíte ľudové vzory s koženými náramkami QUDO, určite nespravíte krok vedľa. Táto kombinácia sa predsa osvedčila už pred stáročiami, kedy bola jedným z najpoužívanejších materiálov pri výrobe doplnkov práve koža. Ak ste zástankyňou šperkového minimalizmu, jemné retiazky, ktoré sú súčasťou kolekcie Mariesy, jednoznačne ulahodia vášmu vkusu.

 

Zdroj: unsplash.com

Bez týchto vecí ani na krok

Počas letných dní dosahujú teploty skutočne závratné hodnoty. Preto netreba zabudnúť na niektoré ďalšie kúsky, ktoré budú plniť funkčnú úlohu a zároveň budú dobrým doplnkom. Vyhnete sa tak napríklad nepríjemnému upálu, ktorý vás môže postihnúť po dlhšom pobyte na slnku. Možností ako sa pred ním uchrániť je hneď niekoľko. Skvelou ochranou pred slnečnými lúčmi je klobúk, ktorý sa hodí takmer ku každému štýlu. Odvážnejší môžu siahnuť po šatke, z ktorej vytvoria extravagantný turban, alebo iné kreácie. Ak je pre vás šatka na bežný deň príliš odvážna, zakomponujte ju do svojho festivalového outfitu.

 

Zdroj: unsplash.com

Výber tých správnych letných doplnkov určite nezanedbajte. Veď predsa každá žena chce zažiariť.

 

11. 07. 2017

Naše značky

Brands

CHCETE INFORMÁCIE O NOVINKÁCH A AKCIÁCH?

prihláste sa k odberu NOVINIEK