Vytvoriť účet

Vytvorte si účet, zaberie to iba chvíľku. Ak už účet máte vytvorený, prosím Prihláste sa.

Zabudnuté heslo

Zadajte Váš registračný email. Naň Vám zašleme email s inštrukciami na reset hesla.

Blogerinas

Kategórie

Rozhovor s...

moderátorkou Barborou Rakovskou

moderátorkou Barborou Rakovskou

Ahoj Barborka, tak ako ste si s Amiou užili leto 2017?

Väčšinou to býva tak, že krátko po letnej dovolenke si človek ani nevie spomenúť, že niekde bol. Spôsobené je to najmä rýchlym spôsobom života a u mňa je to, bohužiaľ, takisto. Nemôžem povedať, že by som si nespomínala, kde sme boli ale ten pocit oddychu naozaj veľmi rýchlo pominie, keď sa človek vráti domov. Preto sa snažím, vždy keď mám aspoň dva či tri dni voľna niekam vybehnúť, aby sme si užili čo najviac výletov, hoci aj do okolia. Také bolo aj toto leto, okrem dovoleniek pri mori sme si niekoľkokrát odbehli na kratšie ale naozaj krásne výlety po našom maličkom Slovensku. Takže, toto leto hodnotím veľmi pozitívne, aj keď pre nás s Amiou to bolo posledné škôlkarske leto, v Septembri totiž nastúpila do školy.

Aký letný trend si si obľúbila najviac?

Pre mňa je najväčší letný trend opálená pokožka. Samozrejme, nie spálená a prehnane opálená, skôr mám na mysli, takú tú správnu zdravú farbu od slnka. Človeka to ihneď rozžiari a myslím, že aj sebavedomie ide automaticky hore. Keď už je tá pokožka aspoň mierne sfarbená, milujem sa doslova “ohádzať” náramkami, náhrdelnikmi či hocijakými farebnými vychytávkami, ktoré doslova žiaria na tele.

Sleduješ zahraničné blogerky? Ak áno, aké?

Sledujem zahraničné a zopár tunajších. Mám veľmi rada štýl Tamary (Glam and the glitter) a doslova odpadávam zo Slovenky žijúcej v Austrálii (Pepamack). Milujem, ak sa zadarí Slovákom aj za hranicami. Majú môj obdiv.

Aký štýl preferuješ v obliekaní a doplnkoch?

Ja som v obliekaní konzervatívna a prekvapivo ma vie iritovať, ak mám na sebe viac farieb ako tri. Všimla som si na sebe túto úchylku už dávnejšie a naozaj s tým neviem pohnúť :)

Čo ti toto leto nesmelo chýbať?

Z blogu blogerinas som si už pred letom vyčíhala krásne náramky qudo, ktoré milujem v čiernej aj béžovej farbe. Farebné cruciani náramky a taktiež ma očarila a pobláznila značka Lizas. Ťažko sa to opisuje, treba si to na stránke poobzerať a vyskúšať.

Aká je tvoja najnovšia vychytávka?

Kedže v lete mávam suchšie vlasy a naozaj mám niekedy pocit, že mi v noci niekto na tajnáša urobil dredy, som rada, že na trh prišli hrebene tangle angel a že mi tieto “dredy” dokážu rozčesať. Naozaj to nie je jednoduché.

V blogerinas mame zavedený # naramkovniejenikdydost - vyber pre naše čitateľky prosím jeden, ktorý by im podla teba nemal chýbať na ruke určite.

Stopercentne musíte mať aspoň jeden cruciani náramok. Kráľovská modrá je pre mna už dlho top farba.

Čo by si chcela našim čitateľkám odkázať?

To je veľmi individuálne, ja sa naozaj dlhodobo riadim tým, že v jednoduchosti je krása. Nič netreba preháňať. Treba sa vo všetkom cítiť maximálne komfortne a niekedy kašlať na trendy a spoliehať sa na absolútnu klasiku. Samozrejme, ak máte chuť na úlet, milé čitateľky, užite si ho!!!

V čom podľa teba spočíva krása?

Ako som spomenula vyššie, jednoznačne, v jednoduchosti. Je to možno otrepaná fráza ale pre mňa spĺňa všetky atribúty motta, ktorým sa viem riadiť nielen v móde alebo aj v živote.

Čo by si poradila svojmu mladšiemu ja?

Pravidelné cvičenie, ak totiž človek nemá dobrú fyzickú kondíciu, nie je to dobré. Dnešne psychické tempo je rýchle, šport nám vie naozaj veľakrát, práve fyzickou náročnosťou, vyvetrať hlavu.

18. 09. 2017

Naše značky

Brands

CHCETE INFORMÁCIE O NOVINKÁCH A AKCIÁCH?

prihláste sa k odberu NOVINIEK